careers_phone careers_phone_landscape careers_tablet careers_main

GATE

GATE Menet, Wojtak Sp. J. jest krakowską firmą będącą światowym liderem na rynku kontrolerów do broni treningowej.

Nasz zespół składa się z osób łączących pasję z wiedzą i umiejętnościami.

Produkty GATE sprzedawane są od 8 lat w ponad 20 krajach.
Zapraszamy do odwiedzenia strony www.gatee.eu.

Starszy elektronik

Miejsce pracy: Kraków

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Projektowanie urządzeń elektronicznych (tworzenie schematów elektronicznych, poszukiwanie elementów elektronicznych wg. określonych kryteriów)
  • Tworzenie i weryfikacja obwodów drukowanych
  • Testowanie prototypów urządzeń (pomiary, charakterystyki, symulacje, obliczenia)
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Rozwój istniejących urządzeń
  • Wykonywanie zadań operacyjnych związanych z procesem przygotowania prototypów
  • Montaż prototypów
  • Wsparcie działu produkcji w ramach optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Wykonywanie prac pomocniczych przy wdrażaniu nowych układów i innowacji do procesu produkcyjnego
  • Dbanie o komunikację z pozostałymi działami

 Obowiązki rzadziej występujące:

  • Współpraca z działem HR w przeprowadzaniu przyszłych rekrutacji
  • Tworzenie dokumentacji patentowej

 Wymagania:

  • Dokładność, dbałość o drobne szczegóły
  • Pomysły „out of the box”, poza utartymi schematami
  • Kreatywność
  • Spostrzegawczość

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe (elektronika lub pokrewne)
  • Doświadczenie w projektowaniu obwodów drukowanych

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze
  • Możliwość testowania produktów w praktyce (wypożyczamy sprzęt ASG, jeździmy na zloty)
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Darmowy parking dla pracowników.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Prosimy o przesłanie CV w formacie PDF z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) .